fbpx

Gadający didżej, dbający o oprawę muzyczną konferansjer, który nie boi się wyjść wraz z gośćmi na parkiet, co by nieco się wspólnie powygłupiać. Planujesz ekstraoficjalną, megaelegancją imprezę i szukasz dystyngowanego i wytwornego człowieka, który zadba o oprawę muzyczną? Szukaj dalej!

Stawiam dużo bardziej na luz, dowcip, wyobraźnię i kreatywność, nie zapominając jednak o solidnym przygotowaniu.

Nie znoszę sztampy i nudy! A co lubię? Zdecydowanie za bardzo lubię gadać o swojej pracy. O pomysłach, patentach, mykach, przygodach, atrakcjach, zabawach, muzyce i tańcach. Zadzwońcie lub napiszcie do mnie i pogadajmy sobie o waszej imprezie.

W przeciwnym razie będę tym zanudzał moją żonę, a ona powoli ma już dość…

Nie jestem przesadnie poważnym człowiekiem, mam tendencję do skracania dystansu i zaprzyjaźniania się ze swoimi klientami.

Gadam po angielsku. Wprawdzie własnego programu w BBC bym nie poprowadził, ale mam za sobą niemałą liczbę imprez, na których musiałem używać angielskiego. Prowadziłem wesela polsko-angielskie, duńskie, szkockie, norweskie, ukraińskie, pakistańskie… i nie tylko.

Jak każdy mam swoje ulubione klimaty muzyczne, ale jako DJ jestem bardzo wszechstronny. Uwielbiam wyszukiwać smaczki i perełki w przeróżnych stylach i gatunkach muzycznych i w ten sposób łączyć na parkiecie tych starszych i tych młodszych.

Garść kawałków, które dość często pojawiają się na prowadzonych przeze mnie imprezach znajdziesz na mojej liście Spotify. To pewne „baza” do której na każdym przyjęciu dodaję też całą masę innych piosenek.

Planujesz coś nietypowego? Świetnie! Jestem otwarty na wszelkiej maści „udziwnienia”, nietypowości, kreatywność, pomysły i idee – zrealizujmy je!

Do tego stopnia lubię gadać o swojej pracy, że zacząłem nagrywać weselny podcast! Chcesz posłuchać? Wejdź na www.pimpmyparty.pl

Dodam, że prowadzę imprezy na terenie całego kraju.

Zachęcam cię do lektury mojej strony internetowej, na której szczęśliwym zrządzeniem losu właśnie się znajdujesz – znajdziesz na niej wiele fajnych pomysłów, które możesz zastosować na swoim przyjęciu! Zupełnie gratis! Zerknij też na mój profil na Facebooku.