KONFERENCJA

Weddworking

To jedyne w swoim rodzaju spotkanie branży ślubnej!

Przez dwa dni:

17-18 STYCZNIA

zapewnimy Wam wszystko to, co najlepsze w konferencjach!

Spora dawka wiedzy plus inspirujące wystąpienia znanych i lubianych postaci ze ślubnego świata oraz innowacyjne pomysły na integrację.

Zobaczycie na scenie m.in.

Kamilę Romanow

czyli jedną z najbardziej znanych polskich weddingplanerek. Kamila organizuje świetne uroczystości i warsztaty. Regularnie można zobaczyć ją w tv.

Małgorzatę Szumską-Dziczkowską & Macieja Dziczkowskiego

właścicieli dwóch fantastycznych ślubnych miejscówek czyli Starej Kruszarni i Złotego Jaru oraz… Kopalni Złota. Jakby tego było mało Gosia i Maciek piszą książki o ślubach (i nie tylko) i organizują alternatywne targi ślubne.

Macieja Magica Suwalowskiego

jednego z najbardziej odjazdowych polskich fotografów ślubnych. Maciej opowie wam o wielu magicznych sprawach.

Kingę Tesko

najbardziej znaną ślubną prawniczkę w kraju, autorkę bloga Ślubne Potyczki Prawne. Kinga nie tylko na olbrzymią wiedzę praktyczną, ale również rzadki dar jej przekazywania.

Mateusza Juję

autorytet w dziedzinie marketingu internetowego na TikToku. Mateusz opowie o możliwościach jakie daje ten serwis i o tym jak zacząć z niego korzystać. I jak robić to dobrze.

Krzysztofa Jegomościa Krzemińskiego

koleś zna się na kilku rzeczach. Przede wszystkim na budowaniu marki w ślubnym świecie.

Sonię Abramek

Psycholog. Trener jakości życia. Opowie o tym jak radzić sobie ze stresem, jak zapobiec wypaleniu zawodowemu, a także jak czerpać radość i satysfakcję z pracy.

So in Law

Weronika Bednarska oraz Maryla Bywalec to prawniczki, które opowiedzą o ochronie reputacji, o tym jaj walczyć z hejtem oraz o RODO i innych zagadnieniach związanych z wykorzystywaniem danych. Będą też prowadzić „kącik prawny” i odpowiadać na wasze indywidualne pytania.

Grzegorza Hatala

Adwokat, doradca podatkowy, prowadzący bloga „Pan od podatków”. Opowie o zmianach związanych z „Polskim Ładem” które najbardziej dotyczą naszej branży. Podpowie jaka forma prowadzenia działalności jest optymalna w roku 2022 i odpowie na wszystkie pytania dotyczące podatków.

To nie wszystko! Mamy jeszcze kilka niespodzianek

TEMATY

Prelekcji

Polski Ład czyli zmiany w podatkach i ich wpływ na nasze firmy

Umowy i kwestie prawne w kontekście covid

Wypalenie zawodowe – jak mu przeciwdziałać i co o tym mówi psychologia

Jak promować swoją działalność na TikToku

oraz wiele więcej!

Każdego dnia czekają na Was ciekawe prelekcje. Każda z nich kończyć będzie się rozwijającą, moderowaną dyskusją w podgrupach, która pozwoli wam pogłębić temat oraz poznać nowe osoby.

UWAGA!
Podczas wydarzenia istnieje możliwość prezentacji własnych produktów. Jeśli więc tworzysz coś „dla koleżanek i kolegów z branży” możesz się tym pochwalić!

Również wieczorem nie zabraknie atrakcji! Zapraszamy Was na potańcówkę ze świetną muzyką serwowaną przez DJ Głośnego oraz na wieczór gier planszowych, czyli atrakcję przygotowaną przez Przemka Ciemniejewskiego, speca od planszówek i świetnego DJa w jednym.

KOSZTY

UDZIAŁU W WYDARZENIU

1000

Lokalizacja: Stary Folwark by Machnice – 10 km od Wrocławia.
Zapewniamy: nocleg, wyżywienie oraz wieczorną imprezę.

Mamy dla was kilka nowości! Jeśli nie możesz być z nami przez cały czas trwania wydarzenia, możesz zdecydować się na uczestnictwo tylko w części. Możesz wybrać:

• Udział w całej konferencji, prelekcjach, dyskusjach itp. wraz z noclegiem, cateringiem i nocną integracją – 1000zł

• Udział w nocnej, integracyjnej cześć konferencji (czyli impreza taneczna w jednej sali i wieczór gier w drugiej) wraz z cateringiem – 300zł

• Udział w nocnej, integracyjnej cześć konferencji (czyli impreza taneczna w jednej sali i wieczór gier w drugiej) wraz z cateringiem i noclegiem na miejscu- 500zł

Można również uzyskać zniżkę, jeśli wybierasz się na wydarzenia z osobą, z którą współtworzysz jeden projekt (działacie pod wspólną marką).
UWAGA! Promocja obowiązuje jedynie do 10 stycznia i dotyczy osób, które jeszcze nie kupiły wejściówek

Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona.

ZAPISZ SIĘ

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.