Cześć

Trafiliście właśnie na stronę, na której znajdziecie kilka stworzonych przeze mnie list utworów, które towarzyszyć mogą najważniejszym momentom dnia ślubu. Są to nie tylko kawałki, które sam uznaję za idealne!

Postanowiłem, że do playlist dodawać będę regularnie piosenki wybierane przez moje pary. Dlatego jest tu mały bałagan i pewne utwory pojawiają się na kilku listach. Tak ma być! Traktujcie to bardziej jak inspirację niż jak skończone menu, z którego będziecie wybierać piosenki. Fajnie, jeśli posłużymy się „waszymi” utworami!

Pamiętajcie też, że jeśli nie dokonacie żadnego wyboru, to wtedy ja zagram to co uważam za stosowne:) często dokonując wyboru w ostatniej chwili, zainspirowany pogodą, ciśnieniem atmosferycznym, energią waszych gości, klimatem miejsca i chwilowym układem planet. Czyli w zasadzie zgodnie z moim życiowym motto „bardziej to czuję niż wiem”.

Jeśli trafiliście tu na kilka tygodni przed waszym przyjęciem to zerknijcie znów bliżej waszej daty – obiecuję regularnie uzupełniać listy o nowe pomysły!