Ślub i wesele w stodole

Czy wesela w stodołach są fajne? Ten temat na pewno dzieli wiele osób. Ja uważam, że są ekstra! Ale uważam też, że absolutnie nie musisz się ze mną zgadzać! Bo wesela w stodołach, tak jak te w plenerze, nie są dla każdego.

Jeśli marzy ci się luz, niezobowiązująca atmosfera i bliskość natury? Uważasz, że dekoracje z polnych kwiatów, naga cegła na ścianie i dużo drewna to elementy jak najbardziej w twoim stylu? W takim razie wesele w stodole może być dobrym pomysłem dla ciebie… o ile jesteś w stanie poradzić sobie z pewnymi drobnymi niedogodnościami, które możesz napotkać na swojej weselnej drodze. O czym mówię? Najlepiej po prostu podsłuchaj tego docinka podcastu o ślubach i weselach PimpMyParty, w którym rozmawiałem z Adrianem Górnym czyli Facetem od ślubów (https://facetodslubow.pl/), menadżerem jednaj z najbardziej znanych w Polsce rustykalnych sal ślubnych czyli Folwarku Wąsowo (https://folwarkwasowo.pl/)

Adrian jak mało kto zna się na ślubach i weselach rustykalnych. Ja z kolei pobawiłem się nieco w weselnego prokuratora, zadając mu masę trudnych pytań. Po to, żebyście wy nie musieli:) Rozmawialiśmy o ceremoniach plenerowych, o atutach i słabych stronach stodół oraz o… pogodzie. I nasze gadanie o pogodzie to bynajmniej nie był small talk. Pogadaliśmy też o muzyce na wesele w stodole, o dekoracjach, o butach i o rustykalnej kuchni.

Podcast znajdziesz na wszystkich dobrych platformach do słuchania podcastów (np. Na Spotify albo apple podcast) ale możesz też posłuchać naszej rozmowy bezpośrednio tu:

 

Zdjęcie wykonane przez: https://galazkafotografia.pl/

 

Zdjęcie wykonane przez: https://www.martynawozniak.com/

 

Zdjęcie wykonane przez: https://www.storycatcher.pl/