Cześć!

Mam na imię Krzysiek i wszystko wskazuje na to, że już niedługo będziemy razem imprezować. Musisz być kimś super, skoro spotkać cię szczyt znalezienia się na liści gości mojej pary! Z tej przyczyny mam do Ciebie małą sprawę.

Na pewno doskonale znasz parę młodą (albo chociaż jedną z tworzących ją osób), dlatego chciałbym prosić Cię o wsparcie. Jeśli chcesz, podziel się ze mną kilkoma informacjami na ich temat! To może być np. jakieś wasze wspólne wspomnienie, ciekawostka o nich lub cokolwiek, co pomoże poznać mi ich nieco lepiej. To dla mnie bardzo cenne! Na końcu koniecznie się podpisz i zostaw namiar na Ciebie (telefon, mail albo intagram), żebym mógł się z Tobą skontaktować, gdybym chciał ewentualnie o coś zapytać.

Pamiętaj – nie zawaham się użyć przekazanych przez ciebie informacji, więc jeśli jest to coś poufnego, to koniecznie to zaznacz! 

Przy okazji zachęcam cię do polubienia już teraz moich socjali! Wpadnij na:

Do zobaczenia na weselnym parkiecie!

Jegomość

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Zachęcam cię do lektury mojej strony internetowej, na której szczęśliwym zrządzeniem losu właśnie się znajdujesz – znajdziesz na niej wiele fajnych pomysłów, które możesz zastosować na swoim przyjęciu! Zupełnie gratis! Zerknij też na mój profil na Facebooku.